Licencjonowany Prywatny Detektyw Śląsk
Detektyw Gliwice, Detektyw Katowice, Detektyw Żory

Biuro Detektywistyczne Veritas Jarosław Krzyżak z Biurami w Gliwicach ul. Zwycięstwa 14 i Żory ul. Boczna 6/6 działa w oparciu o Zaświadczenie o wpisie do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych RD-21/2013 z dnia 21 marca 2013 wydane przez Ministra Spraw Wewnętrznych, oraz na uprawnieniach do wykonywania  zawodu Detektywa Licencja nr 0000778 wydana przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Biuro jest założone i prowadzone przez emerytowanego oficera Policji z ponad 20 letnim stażem służby w pionie operacyjnym. Nabyte doświadczenie i wiedza może być przez Państwa wykorzystana do wyjaśnienia problemu, znalezienia odpowiedzi na nurtujące pytania.

Biuro jest gwarantem profesjonalizmu, dyskrecji, zachowania tajemnicy i lojalności w kontaktach z klientem.

Prywatny Detektyw Gliwice – najczęściej: Detektyw Bytom, Detektyw Gliwice, Detektyw Zabrze, Detektyw Mikołów.

Zlecenie realizowane jest na podstawie zawartej pisemnej umowy z klientem. Po zakończonych czynnościach przekazywane jest końcowe sprawozdanie z wykonanych czynności detektywistycznych wraz z materiałem audio-video. Sprawozdanie może służyć w postępowaniu sądowym jako materiał dowodowy a detektyw może być świadkiem w sprawie. Zlecając Nam usługę Klient ma pewność że przekazane informacje opierają się na faktach i opisują stan faktyczny, a sprawę realizują licencjonowani detektywi z doświadczeniem w pracy operacyjnej.

Udzielimy szczegółowych informacji na temat Naszych usług oraz udzielimy porady – doradzimy.

Biuro posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej na kwotę 15 tys Euro.

Działamy na terenie całej Polski, najczęściej: detektyw Gliwice, detektyw Żory, detektyw Katowice, detektyw Mikołów, detektyw Rybnik, detektyw Bytom, detektyw Pszczyna, detektyw Zabrze